Gmina Legnica od 2010 jest wpisana do rejestru jednostek samorządu terytorialnego wykonujących działalność w zakresie telekomunikacji i widnieje tam pod numerem 40. Jako operator telekomunikacyjny świadczymy usługi dostępu do sieci Internet tylko dla naszych jednostek organizacyjnych i na potrzeby własne. Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi operatorami. W ramach usług skierowanych do operatorów telekomunikacyjnych oferujemy usługę dzierżawy miejsca w kanalizacji teletechnicznej sieci LEGMAN.  Na chwilę obecną nie oferujemy usług związanych z świadczeniem transmisji lub dzierżawą tak zwanego ciemnego włókna. Podmioty wykonujące zarejestrowaną działalność telekomunikacyjną zainteresowane dzierżawą kanalizacji teletechnicznej sieci LEGMAN zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem świadczenia tej usługi.

 

Gmina Legnica jako operator telekomunikacyjny udostępnia swoją pasywną infrastrukturę teletechniczną (kanalizacje i studnie) innym operatorom telekomunikacyjnym, na zasadach opisanych w poniższych dokumentach.
 
Do pobrania:

W przypadku pytań prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

kanalizacja teletechniczna